Duyurular

FİNANS-BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ VİZE SINAV TARİHLERİ

FİNANS-BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ VİZE SINAV TARİHLERİ

BANKACILIK VE SİGORTACILIK-I

SINAV TARİHİ

DERSİN ADI

DERS SORUMLUSU

SINAV SAATİ

SINAV YERİ

22.11.2021

İktisada Giriş

Öğr. Gör. Pınar ŞAHBAZ CANÖNDE

08:30

D-206

23.11.2021

Genel Muhasebe

Öğr. Gör. Murat KAYA

13:15

D-206

24.11.2021

Girişimcilik

Dr. Öğr. Üyesi Figen Arslan KOÇKAYA

08:30

D-101

25.11.2021

Sigortacılığa Giriş

Öğr. Gör. Fatma GÖK

09:15

D-206

26.11.2021

Afet Yönetimi

Öğr. Gör. Tuncay GÖKÇÜ

08:30

D-206

29.11.2021

Hukukun Temel Kavramları

Öğr. Gör. Fatma GÖK

13:15

D-206

30.11.2021

Bankacılığa Giriş

Öğr. Gör. Yılmaz GÜNEL

14:45

D-206

01.12.2021

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Figen Arslan KOÇKAYA

09:15

D-206

02.12.2021

Genel Matematik

Öğr. Gör. Yılmaz GÜNEL

13:15

D-206

03.12.2021

Fotoğrafçılık

Öğr. Gör. Tuncay GÖKÇÜ

10:30

D-206

 

BANKACILIK VE SİGORTACILIK-II

SINAV TARİHİ

DERSİN ADI

DERS SORUMLUSU

SINAV SAATİ

SINAV YERİ

23.11.2021

Hayat Sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sistemi

Öğr. Gör. Pınar ŞAHBAZ CANÖNDE

08:30

D-207

24.11.2021

Banka Hukuku ve Mevzuatı

Öğr. Gör. Fatma GÖK

13:15

D-207

25.11.2021

Kişisel Gelişim ve Liderlik

Öğr. Gör. Sultan CERAN

13:15

D-207

26.11.2021

Afet Yönetimi

Öğr. Gör. Tuncay GÖKÇÜ

08:30

D-206

29.11.2021

Bireysel ve Ticari Bankacılık

Dr.Öğr. Üyesi Figen Arslan KOÇKAYA

10:30

D-207

30.11.2021

Sorumluluk Sigortaları

Öğr. Gör. Yılmaz GÜNEL

13:15

D-207

01.12.2021

Yangın ve Mühendislik Branşı

Öğr. Gör. Tuncay GÖKÇÜ

10:30

D-207

02.12.2021

Kaza Branşı

Öğr. Gör. Pınar ŞAHBAZ CANÖNDE

11:15

D-207

03.12.2021

Fotoğrafçılık

Öğr. Gör. Tuncay GÖKÇÜ

10:30

D-206

           

MALİYE-I

SINAV TARİHİ

DERSİN ADI

DERS SORUMLUSU

SINAV SAATİ

SINAV YERİ

22.11.2021

İktisada Giriş

Öğr. Gör. Pınar ŞAHBAZ CANÖNDE

08:30

D-206

23.11.2021

Genel Muhasebe

Öğr. Gör. Murat KAYA

13:15

D-206

24.11.2021

Kamu Maliyesi

Öğr. Gör. Pınar ŞAHBAZ CANÖNDE

10:30

D-206

29.11.2021

Hukukun Temel Kavramları

Öğr. Gör. Fatma GÖK

13:15

D-206

01.12.2021

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Figen Arslan KOÇKAYA

09:15

D-206

02.12.2021

Genel Matematik

Öğr. Gör. Yılmaz GÜNEL

13:15

D-206

 

MALİYE-II

SINAV TARİHİ

DERSİN ADI

DERS SORUMLUSU

SINAV SAATİ

SINAV YERİ

22.11.2021

Bilgisayarlı Muhasebe

Öğr. Gör. Murat KAYA

16:00

D-206

23.11.2021

Vergi Hukuku

Öğr. Gör. Pınar ŞAHBAZ CANÖNDE

08:30

D-207

25.11.2021

Şirketler Muhasebesi

Öğr. Gör. Murat KAYA

14:00

D-206

25.11.2021

Yerel Yönetimler

Öğr. Gör. Fatma GÖK

09:15

D-206

26.11.2021

Afet Yönetimi

Öğr. Gör. Tuncay GÖKÇÜ

08:30

D-206

26.11.2021

Devlet Bütçesi

Öğr. Gör. Tuncay GÖKÇÜ

09:15

D-206

30.11.2021

Yönlendirilmiş Çalışma

Öğr. Gör. Yılmaz GÜNEL

14:45

D-206

30.11.2021

Uluslararası Finansal Kuruluşlar

Öğr. Gör. Yılmaz GÜNEL

15:30

D-206

02.12.2021

Sosyoloji

Öğr. Gör. Yılmaz GÜNEL

14:00

D-206

03.12.2021

Fotoğrafçılık

Öğr. Gör. Tuncay GÖKÇÜ

10:30

D-206

03.12.2021

Kamu Ekonomisi

Öğr. Gör. Tuncay GÖKÇÜ

11:15

D-206

 

NOT: 2021-2022 Güz dönemi 5ı ortak derslerin ( Atatürk İlkeleri ve Inkılap Tarihi-I , Türk Dili-I , İngilizce-I , Temel Bilgi Teknolojileri-I ) ara sınavları 13-14 Kasım 2021 tarihlerinde ekampus.cumhuriyet.edu.tr adresinden çevrimiçi (online) olarak yapılacaktır. Sınavların gün ve saatleri ekampus.cumhuriyet.edu.tr adresinden ilan edilmiştir.